Apple iPad 2017- czy jest zaskoczenie?

By zainteresować świat tabletem, trzeba przemyśleć całą sprawę. Generalnie dzisiejsi producenci nie mogą zaoferować nic ponad aktualny poziom. Tabletów używa się raczej jako urządzenie wspomagające – często służy do czytania i sporządzania notatek albo po prostu do przeglądania stron internetowych. Wyjście poza ten obszar funkcjonalności jest niezmiernie trudne i często będzie wymagało zbyt wiele zachodu, dlatego też producenci nie ryzykują na tym polu. Jednak prawda jest taka, że istnieją tablety, które od lat kupuje się i wykorzystuje na co dzień, jednocześnie czerpiąc z tego dużo przyjemności. Jednym z takich urządzeń jest niewątpliwie Apple iPad. Jest to typowy sprzęt Apple, a więc charakteryzujący się niewielkimi rozmiarami oraz bardzo ładnym wyglądem. W środku można znaleźć dobrze dopasowane do siebie podzespoły, które zapewniają możliwość komfortowej i szybkiej pracy. Całość złączona jest za pomocą świetnego systemu operacyjnego iOS.

iPad w roku 2017

W roku 2017 wyszedł nowy Apple iPad 2017

Autor zdjęcia: apple.com

W roku 2017 wyszedł nowy Apple iPad 2017 (o którym więcej tutaj: hardware-center.pl). Nie wzbudziło to większej sensacji, ponieważ tablety Apple są generalnie do siebie podobne. Nie zmienia się praktycznie nic, oprócz dostosowania możliwości technicznych do poziomu potrzeb kreowanych poprzez rozwój aplikacji mobilnych. iPad z 2017 roku stara się jednak pójść krok dalej. Urządzenie chce jak najbardziej przybliżyć tablet do poziomu komputera, a więc być takie, na którym można realnie wykonywać swoją pracę z tekstem. Czy to się udaje?

W dużej mierze tak. Przede wszystkim należy docenić zbliżenie interfejsu do tego znanego z komputerów. Jeżeli ktoś dokupi do urządzenia klawiaturę, powinien móc osiągnąć wymagany poziom szybkości. Na pewno aplikacje się nie zacinają, ani nie działają w sposób gorszy niż oczekiwany. To plasuje ten tablet jako bardzo dobry wybór nie tylko jako gadżet.