Dell Latitude 3310 2-in-1

Bądź produktywny podczas podróży, korzystając z 13,3-calowego laptopa Multi-Touch 2-w-1 Latitude 3310 firmy Dell. Ten gotowy do zastosowań biznesowych laptop jest wyposażony w procesor Intel Core i5-8365U Quad-Core 1,6 GHz z 8 GB pamięci oraz zintegrowaną grafikę Intel UHD Graphics, która umożliwia uruchamianie różnych aplikacji z szybkiego dysku półprzewodnikowego PCIe NVMe o pojemności 256 GB. Posiada on również zawias 360° w czterech różnych konfiguracjach. Możesz ustawić komputer w trybie laptopa, stojaka, namiotu lub tabletu, aby praca i współpraca była komfortowa i efektywna.

Wyświetlacz

Bądź produktywny podczas podróży, korzystając z 13,3-calowego laptopa Multi-Touch 2-w-1 Latitude 3310 firmy Dell.Dell Latitude 3310 2-in-1 (http://hardware-center.pl/jak-dobrac-sterowniki-do-naszego-laptopa/) wyposażony został w wyrazisty 13,3-calowy ekran dotykowy obsługuje rozdzielczość 1920 x 1080 FHD i pozwala klientom i partnerom na oglądanie zdjęć, dokumentów i filmów pod niemal każdym kątem. Wyświetlacz uzupełnia odgłos dynamicznie rozwijającego się systemu audio Waves Maxx Audio Pro.

Porty i cała reszta

Dostępne są dwa porty USB 3.1 Gen 1 Type-A i jeden port USB Type-C do podłączania kompatybilnych urządzeń peryferyjnych, takich jak klawiatury, myszy i zewnętrzne dyski twarde o przepustowości do 5 Gb/s. Można również przesyłać pliki do komputera za pomocą wbudowanego czytnika kart microSD. Podłączaj się do sieci bezprzewodowo za pomocą sieci Wi-Fi 802.11ac lub przewodowego portu Gigabit Ethernet i organizuj spotkania wideo za pomocą dołączonej kamery internetowej. Kamera Latitude 3310 jest wyposażona w gniazdo audio 3,5 mm do podłączenia zestawów słuchawkowych lub bezprzewodowych urządzeń Bluetooth, takich jak głośniki, słuchawki i inne. Windows 10 Pro 64-bit jest zainstalowanym systemem operacyjnym.

Windows 10 Continuum

System Windows 10 został zaprojektowany dla różnych rozmiarów ekranu i stylów wejścia, a dzięki funkcji Continuum automatycznie dostosowuje się do Twoich potrzeb. Tablet z systemem Windows 10 sam w sobie wymaga podejścia zorientowanego na dotyk, ale podłączenie myszki i klawiatury przeniesie wszystko do bardziej tradycyjnego interfejsu. Do telefonu z systemem Windows 10 można nawet podłączyć zewnętrzny monitor, co pozwoli na korzystanie z niego w pobliżu pulpitu. Ale to nie tylko system operacyjny; uniwersalne aplikacje systemu Windows również korzystają z Continuum.

Technologia zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com