Dell Vostro 7580- idealny laptop dla biznesmena?

Każdy musi zdawać sobie sprawę, że osoby prowadzące działalność gospodarczą, które stale jeżdżą na spotkania z kontrahentami nie są zainteresowane najczęściej zwykłymi laptopami. Specyficzne potrzeby sprawiają, że laptop takiego biznesmena musi być nie tylko dobrze zbudowany pod względem technicznym, ale także musi mieć odpowiednie wymiary i dobrze wyglądać. Wydaje się, że doskonale zdaje sobie z tego sprawę Dell, która to firma zdecydowała się na wypuszczenie laptopa Vostro 7580.

Wszystko, czego potrzeba

Każdy musi zdawać sobie sprawę, że osoby prowadzące działalność gospodarczą, które stale jeżdżą na spotkania z kontrahentami nie są zainteresowane najczęściej zwykłymi laptopami

Autor zdjęcia: dell.com

Wydaje się, że Dell Vostro 7580 zawiera w sobie wszystko czego tylko biznesmen w ruchu potrzebuje (http://www.merlinelektronika.pl/dell-vostro-7580-biznesowy-notebook/). Przede wszystkim jest to komputer dobrze wyglądający. Na tle innych laptopów wypada nadzwyczaj interesująco. Z jednej strony jest skromny, z drugiej jednak wyróżnia się na tle innych. Jego rozmiar jest raczej duży, lecz z uwagi na pozostałe wymiary, laptop jest łatwy w transporcie. Za pomocą 15-calowego ekranu można jednak zadbać o dbałość o każdy szczegół, więc rozmiar ekranu jest tutaj raczej plusem niż minusem.

W komputerze można wybrać pomiędzy procesorem Intel Core i5 lub i7. Wszystkie dostępne opcje to procesory ósmej generacji. Oczywiście można komputer wyposażyć w system operacyjny Windows, chociaż dostępne są także Linux lub Ubuntu. Pamięć RAM może osiągnąć aż 32 GB, co chyba spodoba się każdemu, kto potrzebuje większej ilości mocy obliczeniowej. Nie można zapominać także o dysku twardym, który jest w stanie pomieścić nawet 500GB dokumentów. Karta graficzna również stoi na wysokim poziomie.

Nie trzeba się rozdrabniać

Przy wyborze komputera najlepiej wybrać takie sprzęty, które spełniają jak najwięcej oczekiwań. Dell Vostro 7580 jest właśnie takim komputerem. Zdecydowanie warto na niego postawić, jeżeli chce się robić jak największe wrażeni i korzystać ze sprzętu na najwyższym poziomie.