Dla kogo Lenovo ThinkPad E15 jest idealny?

Zastanawiasz się nad Lenovo ThinkPad E15 dla siebie? Szukasz profesjonalnego laptopa do potrzeb własnych? Sprawdź, dla kogo Lenovo ThinkPad E15 jest szczególnie polecamy. Oto krótka charakterystyka dla wybrańców. Zapraszam do lektury. 

Do celów biznesowych

Aby laptop sprawdzał się w biznesie musi odznaczać się pojemnościąAby laptop sprawdzał się w biznesie musi odznaczać się pojemnością. Laptop Lenovo ThinkPad E15 w zakresie pojemności króluje. 512 GB pamięci tworzy prawdziwą skarbnice danych. Za obsługę pamięci odpowiada kontroler NVMe. W przypadku tego rodzaju modelu istnieje zamiana standardowego SDD na M.2. Warto dodać, że Lenovo ThinkPad E15 posiada bardzo wygodny ekran. 15,6 cala sprawdza się podczas kilku godzin pracy.

Dla podróżników

Aby Lenovo ThinkPad E15 sprawdzał się w trasie niezbędna jest energooszczędność baterii. W tym modelu Lenovo ThinkPad E15 posiada energooszczędną baterię oraz procesor. Bateria w typie Li -Ion wytrzyma 11 godzin bez dostępu do zasilania. Taka bateria przy Lenovo ThinkPad E15 pozwala na pokonanie dystansu wzdłuż całego brzegu Wisły np. pociągiem. Na osiągi wpływa również 4-rdzeniowy procesor Intel Core i7 10510U z rodziny Comet Lake.

 Do tworzenia graficznego

Obsługa programów graficznych to nie lada sztuka. Aby dać możliwość tworzenia Lenovo ThinkPad E15 doposażono w kartę graficzną. W przypadku AMD Radeon RX 640 (https://www.notebookcheck.net/AMD-Radeon-RX-640-Laptop-Graphics-Card.434571.0.html) można liczyć na dobrą wydajność. W celu obsługi aplikacji mobilnych przydatna jest pamięć RAM. Obsługa aplikacji w Lenovo ThinkPad E15 odbywa się za pomocą karty DDR4. Wbudowana pamięć RAM do  Lenovo ThinkPad E15 wynosi 16GB. Jest ona wyższa od standardowych parametrów. Dla szybszego efektu działania zaleca się dokonywanie zmian ilości RAM. 

Waga wraz z gramaturą

W przypadku  Lenovo ThinkPad E15 możemy liczyć na wymiary dość standardowe. Wysokość to 19 mm. Szerokość wynosi 368 mm. Głębokość sięga 245 mm. 

Waga standardu od Lenovo to 1,9 kg.

Kolorystyka oraz wygląd

Laptop Lenovo ThinkPad E15 dominuje w dwóch kolorach: czarnym oraz srebrnym. Posiada touchpad wraz z trackpointem. Laptop posiada podświetlaną klawiaturę. 

Business obraz autorstwa pressfoto - www.freepik.com