Duża moc GB – Toshiba Portege X30-F

Słyszałeś kiedyś o Toshiba Portege X30-F do celów główne biznesowych? Potrzebujesz dość małego przenośnego urządzenia o sporej mocy wydajności? Jeśli nie znasz Toshiba Portege X30-F warto się nim zainteresować z kilku prostych względów. Oto artykuł., który w prosty sposób przedstawi niezbędne parametry.

Wydajność w Toshiba Portege X30-F to podstawa

Tak jednym zdaniem można opisać główną zaletę podanego urządzeniaTak jednym zdaniem można opisać główną zaletę podanego urządzenia. Jako laptop wydajny Toshiba Portege X30-F posiada dysk twardy o pojemności 512 GB. Taki smok jest w stanie pracować na systemie SATA w dość sprawnie i energicznie. Za wydajność odpowiada typ dysku SSD.

Procesor o energooszczędnym działaniu

Jeśli mowa o jednym z ważniejszych elementów trzeba koniecznie wspomnieć o procesorze. W Toshiba Portege X30-F mamy do czynienia z Intel Core i7 8565U o 4 rdzeniach (https://ark.intel.com/content/www/pl/pl/ark/products/149091/intel-core-i7-8565u-processor-8m-cache-up-to-4-60-ghz.html). Dzięki swojej wydajności procesor zaliczany jest do grona energooszczędnych.

Bateria, która umożliwia pracę w dowolnym miejscu na Ziemi

Ten opis mówi o kolejnej zalecie Toshiba Portege X30-F dla biznesu (http://notebookworld.pl/toshiba-portege-x30-f-biznesowy-laptop-idealny-do-podrozy/). Ten laptop pozwala na dość długą pracę na pełnym ładowaniu. Gdy załadujesz baterię na całą noc starcza ona na 10 godzin pełnej pracy. Dzięki niej możesz przepracować powyżej 8 godzin albo po normie pracowniczej zrobić sobie seans kinowy.

Matryca wiele Ci powie

Kiedy kupicie Toshiba Portege X30-F i popatrzycie na matrycę będziecie zaskoczeni przeczytanym opisem urządzenia. Matowy ekran o powierzchni 13,3 cala mieści naprawdę wiele. Należy dodać, że oglądając swojego ulubionego Netfixa macie przed sobą ekran w jakości full HD o rozdzielczości 1920 x 1080.

Inności

Do Toshiba Portege X30-F możesz korzystać z 3 złączy USB 3.0 oraz kabla HDMI.

Szerokość opisanego urządzenia to 316 mm. Wysokość sięga 16,4 mm. Głębokość Toshiba Portege X30-F  wynosi 227 mm.

Z dodatkowych funkcji: czytnik linii papilarnych. 

Business obraz autorstwa yanalya - www.freepik.com