Główne atuty laptopa ThinkPad L390 Yoga

Najnowsze modele laptopów zawsze mają wiele zalet. Ten produkt to model bardzo dobry pod każdym względem. Są jednak takie jego atuty, które można uznać za najważniejsze. To te, z powodu których ktoś może zdecydować się, nabyć właśnie ten laptop.

Lenovo – solidne, wydajne laptopy

Najnowsze modele laptopów zawsze mają wiele zalet

Autor zdjęcia: news.microsoft.com

Atutem jest już sama marka. Lenovo to producent solidnych laptopów, z dobrymi podzespołami. Mają one wszystko to, co niezbędne dla komfortowej pracy np. bogaty zestaw portów. Głównych atutów Lenovo ThinkPad L390 Yoga jest kilka. Jest to urządzenie konwertowalne. To duża zaleta dla kogoś, kto woli ograniczać ilość sprzętu. Wybierając ten model, można już obejść się bez tabletu. Atutem jest typ procesorów. To Intel Whiskey Lake. Matryca IPS z rozdzielczością Full HD to także ważna zaleta.

ThinkPad L390 Yoga – do pracy poza biurem

Najważniejszych zalet jest jeszcze kilka. Pozostałe to te, które sprawiają, że ThinkPad L390 Yoga jest dobrym sprzętem mobilnym. Zalety tego laptopa 2w1 to:

  • praca na baterii nawet do 12 h,
  • waga 1,56 kg,
  • poręczna wielkość,
  • solidna obudowa.

Laptop o przekątnej ekranu 13,3 cali nie jest duży. Zarówno jego wielkość, jak i waga sprawiają, że nie jest problematyczny w noszeniu go ze sobą. Czas pracy na baterii oraz solidna obudowa to także cechy ważne dla kogoś, kto szuka sprzętu do pracy poza biurem. Lenovo ThinkPad L390 Yoga to sprzęt niezawodny i odporny na uszkodzenia (http://www.compusys.pl/wydajnosc-i-komfort-uzytkowania-laptop-lenovo-thinkpad-l390-yoga/). Ta odporność ma znaczenie tak dla bezpieczeństwa sprzętu, jak i dla jego prezencji. Laptop biznesowy musi dobrze wyglądać. Czy tak jest, decyduje projekt jego obudowy, ale także jej stan.

Najważniejsze atuty to te, które czynią z tego laptopa dobry sprzęt biznesowy, odpowiedni też do pracy w terenie. Jeśli potrzebny jest także laptop 2w1, to ten sprzęt jest jedną z najciekawszych propozycji. Jak na modele biznesowe tego rodzaju, nie ma też najwyższych cen. Kiedy prowadzi się firmę na ten atut, nie można nie zwrócić uwagi.