Idealna propozycja Lenovo dla biznesu

Firma Lenovo odcisnęła bardzo duże piętno w sferze laptopów biznesowych. Modele prezentowane przez tą japońską firmę dostosowane są do warunków pracy w biznesie, dzięki czemu wielu pracodawców a także freelancerów wybiera właśnie sprzęt tej marki. Dzięki połączeniu technologii i dobrych rozwiązań związanych z projektowaniem sprzętu, firma osiąga bardzo dobre wyniki finansowe, powiązane z sympatią użytkowników. Najbardziej rozpoznawalną serią komputerów biznesowych tego producenta jest ThinkPad, jednak przy wyborze komputera warto zwrócić też uwagę na innych reprezentantów firmy. Doskonałą serią jest także ThinkBook, z nowym Lenovo ThinkBook 15 na czele. Warto przyjrzeć się jego możliwościom oraz specyfikacji.

Komputer z polotem

Firma Lenovo odcisnęła bardzo duże piętno w sferze laptopów biznesowychPrzede wszystkim w przypadku Lenovo ThinkBook 15  rzuca się w oczy jego budowa. Przywodzi ona na myśl proste rozwiązania, jednak przy tym wyjątkowo wygodne. Tak też jest w rzeczywistości. Obudowa zasadniczo niewiele wyróżniająca się, waży stosunkowo mało. Klawiatura jest przyjemna, a praca na niej nie naraża nas na wystukiwanie dodatkowych literek. Na uwagę zasługuje także gładzik, który jest bardzo przyjazny, więc jeżeli komuś zdarzy się zapomnieć zabrać ze sobą myszki, nie będzie narażony na spowolnienie pracy. Zadowala także praca na samej baterii- pod względami funkcjonalnymi sprzętowi temu nie można nic zarzucić.

Zadowalające komponenty

Lenovo ThinkBook 15  to też sprzęt, do którego dobrze dobrano podzespoły. Pracę sprzętu oparto na systemie Microsoft Windows. Zamontowany procesor to Intel Core i5. Pamięć RAM w bardziej zaawansowanych modelach wynosi nawet 24 GB (co kojarzy się bardziej z komputerem dla programisty niż pracownika biurowego). Dysk twardy pomieści nawet powyżej 1 TB danych. Taka specyfikacja oznacza komfort i bezpieczeństwo. Komputer powinien dobrze się sprawować przez długie lata.

Background obraz autorstwa snowing - www.freepik.com