Jaki jest najlepszy edytor do tekstów?

Praca w domu często ogranicza się do sprawdzania czyichś prac. Co ciekawe to fakt, że taki tryb życia wybiera coraz więcej osób po studiach lub w ich trakcie. Dla zmaksymalizowania efektów zajęć należy korzystać z dedykowanego oprogramowania biurowego. Jednym z nich jest pakiet Office 365, który bije rekordy popularności.

Najlepszy pakiet biurowy?

Praca w domu często ogranicza się do sprawdzania czyichś prac

fot. microsoft.com

Microsoft Office 365 (więcej pod linkiem) jest nowoczesnym i w pełni spersonalizowanym oprogramowaniem dla osób pracujących w domu. Podobnie jak poprzednicy, najnowszy 365 również posiada aż kilka różnych programów. Najchętniej wykorzystywane to oczywiście Microsoft Word i Excel. To właśnie w nich tworzy się treści oraz wykresy.

Microsoft Word – najlepszy edytor do tekstów

Trudno o lepsze oprogramowanie dla osób pracujących w domu. Microsoft Word wyróżnia się inteligencją oraz błyskotliwością. Programiści zadbali o naszą wersję językową i podczas prac nie musimy się martwić literówkami czy gramatyką. Program albo sam poprawi za nas błędy, albo wskaże miejsce ich występowania. Inteligencja to coś, czym Office 365 skradł serca swoich klientów.

Pakiet Office 365, a konkretniej – Word to jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy na świecie edytor tekstów. Dostępny na platformie Windows 10 będzie maksymalizował efekty prac.