Jaki laptop do 2500 złotych?

Laptopy możemy podzielić na kilka kategorii i wszystkie one związane są z ceną. Produkty dostępne do 2500 złotych zazwyczaj są przeznaczone do użytku domowego, komputery za 5000 złotych do biura, zaś stacje robocze o wartości 20 000 złotych dedykowane są programistom. Mając do wydania 2500 złotych brutto na nowy laptop, warto zainteresować się produktami Dell. Dlaczego? Bo to najlepsze komputery w tej klasie cenowej.

Dlaczego laptopy Dell?

Laptopy możemy podzielić na kilka kategorii i wszystkie one związane są z ceną

fot. dell.com

Ponieważ ich historia związana jest z urzędami. Być może tego nie wiecie, ale jeszcze kilka lat temu wszystkie urzędy oraz szkoły pracowały na komputerach Dell, bo były bardzo dobrze wyposażone i tanie w zakupie. Dzisiaj również większość instytucji państwowych pracuje na sprzęcie Dell, bo nadal jest tani, choć w swej strukturze dużo bardziej innowacyjny, niż kiedykolwiek wcześniej.

Komputer do pracy

Obserwując polski rynek laptopów nie sposób nie zauważyć, że większość komputerów Dell uznawanych jest za platformy do użytku codziennego. Wpływ na takie myślenie ma fakt, że już za 1999 złotych netto możemy zakupić notebooka, który bez problemu poradzi sobie w niewielkiej działalności gospodarczej. Z roku na rok przybywa entuzjastów Dell, ponieważ amerykański gigant coraz mocniej depcze po piętach takich firm jak HP, Lenovo oraz Samsung.

Czy za 2500 złotych można dostać lepszego laptopa od Dell (http://business-it.com.pl/jak-wybrac-notebooka-biznesowego/)? Napiszcie w komentarzach swoje stanowisko w tej sprawie.