Jakie są korzyści z zakupu Lenovo ThinkPad P1?

Lenovo ThinkPad P1 wyróżnia się na rynku przede wszystkim stylowym wyglądem i wydajnym wnętrzem. Urządzenie skierowane jest przede wszystkim dla profesjonalistów. Produkt wykorzystuje bardzo wydajne procesory Intela z rodzin Core albo Xeon. Zaletą są również układy graficzne z serii Quadro.

Co należy zaliczyć do największych korzyści z zakupu Lenovo ThinkPad P1?

Lenovo ThinkPad P1 wyróżnia się na rynku przede wszystkim stylowym wyglądem i wydajnym wnętrzem

Autor zdjęcia: psref.lenovo.com

Warto zauważyć, że mimo zastosowania przez producenta bardzo wydajnych komponentów całość jest smukła, dzięki czemu urządzenie prezentuje się dla użytkownika niezwykle stylowo. Produkt przeznaczony jest do pracy, sprzęt uzyskał również certyfikaty zdecydowanej większości producentów oprogramowania, do których należy zaaliczyć: Microstation, AutoCAD, SolidWorks, Inventor, ArcGIS, Vectorworks, PDMS, Revit, CATIA, NX, Creo, Solid Edge.

Producent przygotował bardzo dużą liczbę wariantów konfiguracyjnych jednak dla zdecydowanej większości użytkowników najważniejszy będzie dobór ekranu. W droższych modelach będzie możliwość znalezienia dotykowego panelu 4K, natomiast klienci dysponujący znacznie mniejszym budżetem będą mogli dokonać zakupu wersji z  wyświetlaczem 1080p. Użytkownicy doceniają producenta za opcję dołożenia lub wymiany pamięci RAM, co jak wiadomo nie jest normą w przypadku smukłych laptopów.

Urządzenie przeznaczone do najtrudniejszych zadań

Sprzęt został poddany najbardziej rygorystycznym oraz wymagającym testom, oczywiście nie tylko wydajnościowym, ale również wytrzymałościowym. Produkt przetestowano w taki sposób, by był zgodny z dwunastoma trudnymi do przejścia wymaganiami wojskowymi. Urządzenie łącznie ukończyło ponad 200 jakościowych testów, które potwierdziły jednoznacznie działanie w niezwykle ekstremalnych warunkach. Lenovo ThinkPad P1 nie są zatem straszne różnego rodzaju zalania czy upuszczenia.