Lenovo ThinkPad L14 Gen 2 – kolejna sprawdzona opcja

Jedne z lepszych Lenovo ThinkPad L14 Gen 2 to nadal ekran o przekątnej 14 cali, matowa matryca, czytnik linii papilarnych, system operacyjny Windows 10, Bluetooth, 16 GB pamięci RAM typu DDR4, procesor Core i7 o czterech rdzeniach, niska masa własna, wzmocniona obudowa, cztery porty typu USB, jeden port HDMI, kamera internetowa, wbudowany mikrofon, dysk twardy typu SSD o pojemności 512 GB, pojemna bateria i urodziwa obudowa. Wielu zapewne ten lekki laptop nazwie kobiecym, choćby ze względu na to, że specjalista od obróbki materiału filmowego w jakości 4K raczej postawi na masywną rakietę z mocnym procesorem Core i9 p ośmiu rdzeniach. Kobieta natomiast wybierze urodziwą obudowę ze srebrną ramką wokół podświetlanej na niebiesko klawiatury.

Kobiety postawią też na kamerę internetową Lenovo ThinkPad L14 Gen 2 i na jego wbudowany mikrofon

Kobiety postawią też na kamerę internetową Lenovo ThinkPad L14 Gen 2 i na jego wbudowany mikrofon. Obecnie to opcje obowiązkowe, bo chyba każdy porozumiewa się ze współpracownikami za pomocą wideokonferencji. Ludzie robią te konferencje nawet z tarasu otulonego winoroślami, czyli z miejsca, w którego przypadku atutem jest matowa matryca, bo dzięki niej lepiej widać to, co dzieje się na ekranie i to nawet w lokalizacjach silnie nasłonecznionych i dlatego w przypadku biznesu ta matryca stała się już niemal standardem.

Lenovo ThinkPad L14 Gen 2 ma także czytnik linii papilarnych, czyli drobiazg dzięki któremu możemy lepiej zabezpieczyć cenne pliki nad którymi pracujemy. Opcja ta sprawdza się lepiej od cztero-cyfrowego kodu PIN systemu Windows 10, choć ten konkretny Lenovo to też imponująca żywotność podzespołów elektronicznych, czyli nawet po tych pięciu latach sprzęt ten działa tak jak nowy, choć kobiety w tym konkretnym laptopie wyjątkowo cenią detale upiększające ten serii laptopów, czyli urodę, która w ich przypadku jest ważną i zazwyczaj kobieta biznesu kupuje ten najładniejszy laptop z dostępnych.