Niezawodny Dell Latitude 3310

Sprzęt do wielogodzinnej nauki i pracy dla studentów i uczniów to gwarancja skuteczności i efektywności. Dell Latitude 3310 to laptop stworzony dla studentów i uczniów, którzy muszą zmagać się z codziennymi wyzwaniami naukowymi. Sprzęt świetnie nadaje się do nauki w szkole oraz w domu.

Gwarancja wielogodzinnej pracy na baterii

Sprzęt do wielogodzinnej nauki i pracy dla studentów i uczniów to gwarancja skuteczności i efektywnościKupując laptopa mamy bardzo różne wątpliwości i pytania o sprzęt. Jedną z ważnych kwestii, na którą zwracamy uwagę jest wytrzymałość baterii i długość pracy na jednym ładowaniu. Dell Latitude 3310 gwarantuje wytrzymałość baterii przez wiele godzin bez ładowania (więcej: http://hardware-center.pl/formatowanie-komputera-czy-jest-rzeczywiscie-takie-trudne/). Dzięki baterii, która jest niezwykle wytrzymała laptop jest dedykowany studentom, uczniom oraz osobom, które pracują wiele godzin dzienne. Niezawodne działanie gwarantuje również mocny procesor od firmy Intel, dzięki któremu uczniowie i studenci, a także rodzice nie muszą martwić się o wydajność sprzętu Dell. 

Laptop Dell Latitude 3310 ma również konstrukcję niezwykle wytrzymałą, ale jednocześnie lekką. Obudowa odporna jest na skutki upadku oraz kontakt z wilgocią i innymi substancjami negatywnie wpływającymi na elektronikę. Klawiatura jest bardzo szczelna, dzięki czemu wytrzyma nagłe trącenie kubka z wodą. Laptop jest także odporny na wielokrotne zamykanie i otwieranie klapy. Mocne zawiasy wytrzymają naprawdę wiele. Konstrukcja jest również przyjazna pod względem serwisu. Wiele części można w łatwy sposób wymienić niezależnie od obudowy całego laptopa, ale oddzielnie. Bardzo łatwo ją się rozkłada i zagląda do środka. Sprzęt gwarantuje komfortową pracę poprzez dostępność wielu złączy.

Ze względu na to, że laptop poleca się uczniom to Dell wspiera pod względem technicznym dzięki zespołowi Dell ProSupport, który pomoże młodym ludziom całą dobę w razie problemów, a także doradzi jak sobie poradzić w różnych sytuacjach.

Dom zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com