Noworoczny laptop w planach

Potrzeba zawsze jest matką wynalazków. Gdy Twoja maszyna jest zbyt wolna do pracy. Często się zawiesza. Jej baza danych jest niezwykle mała. Trzeba wymienić laptop na nowy. W tym celu masz dużo możliwości. Aby ułatwić ostateczny wybór polecam Lenovo ThinkPad T14 o świetnych parametrach wydajności. 

Czym jest Lenovo ThinkPad T14 dla zwykłego użytkownika laptopa?

Potrzeba zawsze jest matką wynalazkówTen przedpremierowy model to utrabook. Nazwa ta nie każdemu mówi zbyt wiele. Jednak w słowie, kryje się naprawdę sporo cech. Nowy Lenovo ThinkPad T14 jak na ultrabook przystało ma:

  • Niezwykle sporą baterię o dużej mocy pracy bez ładowania,
  • Wytrzymałą i stabilną obudowę, która wytrzyma każdy transport,
  • Dużą pojemność dysku do przechowywania rzeczy ważnych i ważniejszych.

Aby nieco konkretnie opowiedzieć o funkcjonalności Lenovo ThinkPad T14 każdą rzecz postaram się opisać po kolei.

Na pierwszy ogień pójdzie procesor. W Lenovo ThinkPad T14 zamieszczono Intel Core z rodziny Comet Lake. To dość ciekawy rodzaj procesora, która spełnia potrzeby biznesowe, a mianowicie jest szybki oraz energooszczędny. Jego częstotliwość waha się na poziomie 1,6 – 3,9 GHz.  Do procesora Lenovo ThinkPad T14 dołożono technologię Smartcache. 

Kolejną ważnym elementem jest dysk twardy. To punkt na liście, który wymaga rozwinięcia. Za możliwość przechowywania danych firmy w Lenovo ThinkPad T14 odpowiada dysk SSD. Jego pojemność pozwala na przechowywanie do 256 GB niezbędnych dokumentów. Jeśli taka ilość pamięci jest nieodpowiednia bazę GB można łatwo powiększyć.

Jeśli chodzi o rzeczy wizualne Lenovo ThinkPad T14 ma ogromną baterię. Zwykle możliwości baterii potrafią zadowolić nawet wymagającego właściciela dużej firmy. Nowość od Lenovo jest w stanie działać do 16 godzin na pełnym ładowaniu. Jego energooszczędna bateria na 50WH dość szybko się ładuje.

Background obraz autorstwa jcomp - www.freepik.com