Stylowy laptop do użytku biurowego – Dell Latitude 3450

Dell proponuje dużo laptopów, które dopasowane są do pracy z oprogramowaniem biurowym. Jednym z nich jest model Dell Latitude 3450, który posiada 14-calową matrycę, pakiet potrzebnych portów, wygodny osprzęt oraz dużą możliwość doboru podzespołów.

Dell proponuje dużo laptopów, które dopasowane są do pracy z oprogramowaniem biurowym

fot. dell.com

Laptopy z tej serii ważą około 2 kg, a wysokość ich obudowy sięga 22 mm. Są więc zgrabne i poręczne. Obudowę wykonano z tworzyw sztucznych, ale powierzchnie są matowe, więc laptop wygląda profesjonalnie.

Notebook ten powinien przypaść do gustu osobom, które często pracują z plikami tekowymi, ponieważ konstruktorzy zadbali o naprawdę dobrą klawiaturę. Długi skok ułatwia pisanie, a rozstawienie klawiszy niweluje literówki. Dodatkowo, klawiatura posiada 2-stopniowe podświetlenie.

Niektórym może brakować tutaj złącza stacji dokującej oraz czytnika linii papilarnych – elementy te stają się już powoli podstawowym wyposażeniem laptopów biznesowych z wyższej półki.

Dell Latitude 3450 dostępny jest z ekranem typu TN w rozdzielczości HD (więcej szczegółów pod linkiem: http://www.tkmf.pl/dell-latitude-3450-elegancki-laptop-biurowy/) oraz z nowoczesną matrycą IPS w rozdzielczości Full HD, która zapewnia znakomity kontrast kolorów i wysoką jakość wyświetlanego obrazu.