ThinkPad T550 – zaawansowana funkcjonalność

Lenovo ThinkPad T550 to notebook zaprojektowany do wielu różnych wymagających zadań. Delikatna konstrukcja sprawia, że staje się on nieprawdopodobnie eleganckim sprzętem.  Nowoczesne podzespoły sprawiają, że pomimo niepozornego wyglądu staje się prawdziwym profesjonalistą w swojej kategorii.  Lenovo nazwało T550 ultrabookiem i jest to jak najbardziej zasadne określenie. Sprzęt działa bowiem na procesorze niskonapięciowym i daje możliwość pracy przy użyciu ekranu dotykowego. Oprócz funkcji dotykowej ekran jest naprawdę wysokiej jakości ponieważ ma on rozdzielczość 3K.

Lenovo ThinkPad T550 to notebook zaprojektowany do wielu różnych wymagających zadań

fot. lenovo.com

Na baterii laptop popracuje około 10 godzin co jest całkiem niezłym wynikiem. Do tego nie powinien się przegrzewać dzięki odpowiednio zaprojektowanym wentylatorom. W dodatku pracowano także nad tym aby był wyjątkowo cichy nawet w momencie dodatkowego ochładzania sprzętu przy przeciążeniu.

Jest to tańsza alternatywa dla modelu T450s, na cenie zyskuje dzięki temu, że ma nieco gorszą matrycę od wspomnianego modelu.

Jak w każdym modelu ThinkPad T550 jest wyposażony we wspaniałą klawiaturę, która idealnie współgra z użytkownikiem. Każdy kto miał do czynienia ze sprzętami serii Think Pad na pewno wie o czym mowa. Zastosowana technologia nie ma sobie równych i określana jest mianem najlepszej! Jak każdy sprzęt Lenovo z tej serii testowany jest w standardach wojskowych co zapewnia użytkownikowi poczucie solidności sprzętu.